ACTIVE MONTENEGRO

Agencja wycieczek Active Montenegro

Active Montenegro to agencja zajmująca się kompleksową organizacją wypoczynku w Herceg Novi oraz raftingu na rzece Tarze, działająca od 2013 roku. Pośrednio współpracuję z nią od 2018 roku, a bezpośrednio współtworzę od 2021 roku. Dysponujemy własnymi środkami transportu, organizujemy wycieczki oraz rafting wraz z transportem. Przez wiele lat agencja współpracowała z jednym z polskich touroperatorów i znamy idealnie potrzey Gości z Polski!

KAŻDY WTOREK „SMAK BOKI”
KAŻDA ŚRODA – DUBROWNIK PO POLSKU

Organizujemy transfery lotniskowe, regularne wycieczki, których opis można odnaleźć na naszej stronie internetowej, wycieczki na życzenie, organizowane na podstawie planów przygotowanych przez turystów, naszą specjalnością jest organizacja raftingu.

CENNIK PODSTAWOWYCH TRANSFERÓW

Rafting

Rafting po rzece Tarze to przeżycie absolutnie unikatowe! Kanion rzeki Tary, nazywanej często „łzą Europy”, ma długość 82 kilometrów i ze względu na swoją głębokość – 1300 m zyskał miano najgłębszego kanionu w Europie i drugiego na świecie pod względem głębokości, zaraz po Wielkim Kanionie rzeki Kolorado w Stanach Zjednoczonych. Stanowi on część Parku Narodowego Durmitor i znajduje się na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Jakie są nasze atuty?

  • Wieloletnie doświadczenie, także z Gośćmi polskojęzycznymi.
  • Wykwalifikowani skipperzy, którzy ze względu na to, że współpracowali z Gośćmi polskiego touroperatora, znają podstawowe zwroty i komendy w języku polskim.
  • Dysponujemy własnym sprzętem oraz bezpośrednio zatrudniamy skipperów (nie jesteśmy od nikogo zależni; jesteśmy w stanie zorganizować jednocześnie spływ aż dla stu osób).
  • Posiadamy własne kombinezony i obuwie, właściwie całą rozmiarówkę – zarówno dla dzieci (spływ przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia), jak i dla osób w rozmiarach XXXXL.
  • Przywiązujemy ogromną wagę do dezynfekcji sprzętu.
  • Oferujemy transport (przede wszystkim z miast Zatoki Kotorskiej, jeśli zbierze się większa liczba osób, organizujemy także transport z kurortów Riwiery Budwańskiej).
OPIS OFERTY RAFTINGU I WSZYSTKIE JEJ MOŻLIWOŚĆI

Siedziba naszej firmy znajduje się w Herceg Novi, przy promenadzie 5 Danica, adres: Ul. Savina A3/L3. W Šćepan Polje cały czas przebywa zaś rafting_with_ljubo, z którym można bezpośrednio kontaktować się w sprawie raftingu z dojazdem własnym, bez oferty transportu.

Jesteśmy licencjonowaną agencją wycieczek, posiadamy wszystkie pozwolenia na organizację raftingu oraz zapewniamy uczestnikom dodatkowe ubezpieczenie. Jeśli jesteś zainteresowan(a/y) ofertą raftingu, transferem lub którąś z wycieczek, skontaktuj się bezpośrednio ze mną, lub pisząc na info@activemontenegro.me. Linki do naszych mediów społecznościowych znajdują się z prawej strony stopki tego bloga.

Powrót do góry