Oferta

FERIE ZIMOWE W CZARNOGÓRZE

Zapraszamy na wyjątkowe czarnogórskie ferie zimowe. W terminach 29.01 – 05.02 (loty Ryainair z Gdańska do Podgoricy) i 12.02-19.02 (loty Ryainair z Krakowa do Podgoricy).

Cena 415 euro za osobę

Oferta zawiera 7 noclegów, 4 w Herceg Novi w hotelu 4* z dostępem do centrum SPA ze śniadaniami, 3 w Kolašinie w obiektach 3-4*, transfery z i na lotnisko, do Kolašina, wycieczkę Mini Montenegro, wycieczkę do Dubrovnika, opiekę polskojęzycznego przewodnika podczas wycieczek oraz transferów.

PROGRAM

Dzień 1 Przylot, transfer z lotniska do hotelu w Herceg Novi, zakwaterowanie, czas wolny.

Dzień 2 Wycieczka Mini Montenegro

Dzień 3 Dzień wolny – możliwość spaceru po Herceg Novi z przewodnikiem?

Dzień 4 Wycieczka do Dubrovnika

Dzień 5 Po śniadaniu wykwaterowanie i transfer do miejscowości Kolašin, zakwaterowanie*

Dzień 6 Kolašin – zimowe szaleństwo*

Dzień 7 Kolašin – zimowe szaleństwo *

Dzień 8 Transfer na lotnisko, wylot

*Możliwa zmiana programu, jeśli nie będzie śniegu. Szczegóły w opisie.

O tym dlaczego warto wybrać naszą niepowtarzalną ofertę przeczytacie w >tym artykule<

Kontakt

Jeśli macie uwagi, pytania, chcielibyście rezerwacji dokonać rezerwacji, piszcie na adres  wycieczki-active@balk-ann.pl albo whatsapp +382 67 453 489.

A może Sylwester?

Rok 2024 w Herceg Novi powitamy w rytmie muzyki Grana Bregovicia! Jeśli chcesz bawić się z nami, daj znać. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę: zorganizujemy transfer, znajdziemy odpowiednie zakwaterowanie, zorganizujemy wycieczki z polskojęzycznym przewodnikiem (polecamy zwłaszcza noworoczny jarmark w Porto Novi, Kotorze oraz Dubrownik).

Dowiedz się więcej

Zaplanuj z nami swój wymarzony czarnogórski urlop!

Współtworzę agencję Active Montenegro, która zlokalizowana jest w pięknym Herceg Novi, zlokalizowanym nad Zatoką Kotorską. W tej zakładce dowiesz się:

 • Active Montenegro – kim jesteśmy
 • Jakie wycieczki w sezonie 2023 możemy Ci zaproponować
 • Dlaczego nasz rafting rzeką Tarą jest najlepszy
 • Wykonujemy też usługi transportowe – zamów u nas transfer

Agencja Active Montenegro

Active Montenegro to agencja zajmująca się kompleksową organizacją wypoczynku w Herceg Novi oraz raftingu na rzece Tarze, działająca od 2013 roku. Pośrednio współpracuję z nią od 2018 roku, a bezpośrednio współtworzę od 2021 roku. Dysponujemy własnymi środkami transportu, organizujemy wycieczki oraz rafting wraz z transportem. Przez wiele lat agencja współpracowała z jednym z polskich touroperatorów i znamy idealnie potrzey Gości z Polski!

Organizujemy transfery lotniskowe, regularne wycieczki, których pełne opisy można odnaleźć na naszej stronie internetowej, wycieczki na życzenie, organizowane na podstawie planów przygotowanych przez turystów, naszą specjalnością jest organizacja raftingu.

Informacje praktyczne

Siedziba naszej firmy znajduje się w Herceg Novi, przy promenadzie 5 Danica, adres: ul. Save Kovačevića 79-A-3, w budynku zwanym „Energoprojekt” w dzielnicy Savina A3/L3. Numer naszej licencji to 306, PIB: 02732297.

W celu zamówienia dowolnej usługi można kontaktować się ze mną, lub bezpośrednio z agencją poprzez adres mailowy info@activemontemegro.me, lub telefonicznie przez whatsapp lub viber pod numerem telefonu +382 69 515 945.

W Šćepan Polje cały czas przebywa zaś rafting_with_ljubo, z którym można bezpośrednio kontaktować się w sprawie raftingu z dojazdem własnym, bez oferty transportu.

Jesteśmy licencjonowaną agencją wycieczek, posiadamy wszystkie pozwolenia na organizację raftingu oraz zapewniamy uczestnikom dodatkowe ubezpieczenie. Linki do naszych mediów społecznościowych znajdują się z prawej strony stopki tego bloga.

Wycieczki

Na sezon 2023 przygotowaliśmy trzy specjalne propozycje w języku polskim:

 • objazdówkę po Zatoce Kotorskiej pełną degustacji Smak Boki (zwiedzanie Perastu, Wyspy Matki Boskiej na Skale oraz Kotoru z degustacjami owoców morza, kotorskiego deseru krempity oraz obfitą czarnogórską kolacją),
 • wycieczkę do chorwackiego Dubrownika z polskojęzycznym przewodnikiem oraz rejsem statkiem wokół wyspy Lokrum
 • Górski wieniec, czyli wycieczka po najważniejszych historycznie miejscach dla Czarnogórców, która przy okazji obfituje w piękne widoki (Perast, kotorskie serpentyny, Njeguši, PN Lovćen, Cetinje i powrót z widokiem na riwierę budwańską)

Część naszych wycieczek odbywa się bez przewodnika (Dubrownik – transfer za 25 euro i wyjazd do Monastyru Ostrog), a część z przewodnikiem angielskojęzycznym. Jednak! W sezonie 2023 współpracujemy z pilotką z Polski – Michaliną, która, mimo że będzie prowadzić wycieczki w języku angielskim, to służyć będzie pomocą także po polsku. Jeśli więc boicie się bariery językowej, to nie ma obaw! Zapisujcie się już dziś na wybraną przez siebie wycieczkę. Oprócz tych po polsku, polecam też by zwrócić uwagę na dwie nasze nowości: Trebinje – monastyry i wino, czyli wyjazd do Bośni i Hercegowiny, gdzie nacisk położony będzie nie tylko na zwiedzanie, ale także na degustację lokalnych win, a nawet… rakiji w destylarni oraz na wycieczkę Durmitorska przygoda, która obfitować będzie w absolutnie niezwykłe widoki.

Rafting

Rafting po rzece Tarze to przeżycie absolutnie unikatowe! Kanion rzeki Tary, nazywanej często „łzą Europy”, ma długość 82 kilometrów i ze względu na swoją głębokość – 1300 m zyskał miano najgłębszego kanionu w Europie i drugiego na świecie pod względem głębokości, zaraz po Wielkim Kanionie rzeki Kolorado w Stanach Zjednoczonych. Stanowi on część Parku Narodowego Durmitor i znajduje się na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Jakie są nasze atuty?

 • Wieloletnie doświadczenie, także z Gośćmi polskojęzycznymi.
 • Wykwalifikowani skipperzy, którzy ze względu na to, że współpracowali z Gośćmi polskiego touroperatora, znają podstawowe zwroty i komendy w języku polskim.
 • Dysponujemy własnym sprzętem oraz bezpośrednio zatrudniamy skipperów (nie jesteśmy od nikogo zależni; jesteśmy w stanie zorganizować jednocześnie spływ aż dla stu osób).
 • Posiadamy własne kombinezony i obuwie, właściwie całą rozmiarówkę – zarówno dla dzieci (spływ przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia), jak i dla osób w rozmiarach XXXXL.
 • Przywiązujemy ogromną wagę do dezynfekcji sprzętu.
 • Oferujemy transport (przede wszystkim z miast Zatoki Kotorskiej, jeśli zbierze się większa liczba osób, organizujemy także transport z kurortów Riwiery Budwańskiej).

Rafting z Herceg Novi organizujemy w poniedziałki, środy i piątki, a jego koszt to 70 euro za osobę dorosłą. KLIK po więcej informacji.

Transfery lotniskowe

Dysponujemy własnymi pojazdami. Obsługujemy transfery lotniskowe z Podgoricy, Tivatu, a nawet lotniska w Dubrowniku. Ofertę transferów przygotowujemy indywidualnie.

Powrót do góry