Wycieczki

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ:

 • wycieczki
 • wycieczki objazdowe
 • własny rafting na Tarze
 • transfery lotniskowe
 • pomoc w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania

Poniżej znajduje się oferta naszych wycieczek, które odbywają się w sezonie letnim oraz informacje na temat agencji Active Montenegro i naszego raftingu.

WYCIECZKI

Zapraszamy do rezerwacji naszych wycieczek pod adresem mailowym wycieczki-active@balk-ann.pl.

*w maju 2024 cena raftingu została zaktualizowana na 85 euro

1. SMAK BOKI

Moja autorska wycieczka, namiastka gastroturystyki w Czarnogórze. Zwiedzenie najpiękniejszych zakątków Zatoki Kotorskiej (Wyspa Matki Boskiej na Skale, Kotor, Prčanj), połączone z degustacją specjałów z tego nadmorskiego regionu.

KLIK I CZYTAM

2. GÓRSKI WIENIEC, czyli nasza wariacja na temat Montenegro Tury.

Wycieczka, która powinna być niemalże obowiązkowa, podczas wypoczynku w słonecznym Montenegro.

KLIK I CZYTAM

3. DURMITORSKA PRZYGODA

Unikatowy przejazd przez malowniczą trasę P14. Kwintesencja piękna. W programie także słynny Most na Tarze oraz dwa posiłki.

KLIK I CZYTAM

4. DUBROWNIK

Chorwacka perła Adriatyku z Czarnogóry po polsku i to z rejsem statkiem.

KLIK I CZYTAM

5. RAFTING, czyli to z czego słyniemy.

Całodzienna wycieczka podczas której można skorzystać ze spływu pontonami w najgłębszym kanionie Europy.

KLIK I CZYTAM

Kim jesteśmy? Czyli agencja Active Montenegro

Active Montenegro to agencja zajmująca się kompleksową organizacją wypoczynku w Herceg Novi oraz raftingu na rzece Tarze, działająca od 2013 roku. Pośrednio współpracuję z nią od 2018 roku, a bezpośrednio współtworzę od 2021 roku. Dysponujemy własnymi środkami transportu, organizujemy wycieczki oraz rafting wraz z transportem. Przez wiele lat agencja współpracowała z jednym z polskich touroperatorów i znamy idealnie potrzey Gości z Polski!

Organizujemy transfery lotniskowe, regularne wycieczki, których pełne opisy można odnaleźć na naszej stronie internetowej, wycieczki na życzenie, organizowane na podstawie planów przygotowanych przez turystów, naszą specjalnością jest organizacja raftingu.

Informacje praktyczne

Siedziba naszej firmy znajduje się w Herceg Novi, przy promenadzie 5 Danica, adres: ul. Save Kovačevića 79-A-3, w budynku zwanym „Energoprojekt” w dzielnicy Savina A3/L3. Numer naszej licencji to 306, PIB: 02732297.

W celu zamówienia dowolnej usługi można kontaktować się ze mną, lub bezpośrednio z agencją poprzez adres mailowy info@activemontemegro.me, lub telefonicznie przez whatsapp lub viber pod numerem telefonu +382 69 515 945.

W Šćepan Polje cały czas przebywa zaś rafting_with_ljubo, z którym można bezpośrednio kontaktować się w sprawie raftingu z dojazdem własnym, bez oferty transportu.

Jesteśmy licencjonowaną agencją wycieczek, posiadamy wszystkie pozwolenia na organizację raftingu oraz zapewniamy uczestnikom dodatkowe ubezpieczenie. Linki do naszych mediów społecznościowych znajdują się z prawej strony stopki tego bloga.

Rafting

Rafting po rzece Tarze to przeżycie absolutnie unikatowe! Kanion rzeki Tary, nazywanej często „łzą Europy”, ma długość 82 kilometrów i ze względu na swoją głębokość – 1300 m zyskał miano najgłębszego kanionu w Europie i drugiego na świecie pod względem głębokości, zaraz po Wielkim Kanionie rzeki Kolorado w Stanach Zjednoczonych. Stanowi on część Parku Narodowego Durmitor i znajduje się na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Jakie są nasze atuty?

 • Wieloletnie doświadczenie, także z Gośćmi polskojęzycznymi.
 • Wykwalifikowani skipperzy, którzy ze względu na to, że współpracowali z Gośćmi polskiego touroperatora, znają podstawowe zwroty i komendy w języku polskim.
 • Dysponujemy własnym sprzętem oraz bezpośrednio zatrudniamy skipperów (nie jesteśmy od nikogo zależni; jesteśmy w stanie zorganizować jednocześnie spływ aż dla stu osób).
 • Posiadamy własne kombinezony i obuwie, właściwie całą rozmiarówkę – zarówno dla dzieci (spływ przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia), jak i dla osób w rozmiarach XXXXL.
 • Przywiązujemy ogromną wagę do dezynfekcji sprzętu.
 • Oferujemy transport (przede wszystkim z miast Zatoki Kotorskiej, jeśli zbierze się większa liczba osób, organizujemy także transport z kurortów Riwiery Budwańskiej).

Transfery lotniskowe

Dysponujemy własnymi pojazdami. Obsługujemy transfery lotniskowe z Podgoricy, Tivatu, a nawet lotniska w Dubrowniku. Ofertę transferów przygotowujemy indywidualnie.

Powrót do góry