Wycieczki 2022

Wycieczki 2022

Zapraszam na wycieczki po Czarnogórze! Także w języku polskim. Sezon 2022 przynosi nam wiele nowości. Agencja Active Montenegro zmienia się dla swoich Klientów i mam nadzieję, że sami przekonacie się, że to zmiana na lepsze!

Dla osób, które planują wypoczynek w gminie Herceg Novi mamy mnóstwo propozycji wyjazdów, dzięki którym zakochacie się w Czarnogórze.

Także w języku polskim

W przypadku większych grup jesteśmy z stanie zorganizować wycieczkę z lokalnym przewodnikiem mówiącym w języku polskim. Większość naszych regularnych wycieczek odbywa się w językach angielskim i rosyjskim. Jednak bez obaw! Zazwyczaj w busie jest także nasz polskojęzyczny pilot, który towarzyszy przewodnikowi i tłumaczy na język polski najważniejsze informacje oraz zajmuje się Gośćmi z Polski.

Dodatkowo w każdy wtorek zapraszam na autorską wycieczkę SMAK BOKI

Co wybrać?

Podczas naszych wycieczek będziecie mieli okazję odkryć wszystkie walory Czarnogóry – pyszne jedzenie, relaksujący styl życia w rytmie polako podczas wycieczki statkiem, stare miasta oraz oczywiście przyrodę: magiczne kaniony, rwące rzeki, majestatyczne góry… Wszystko na wyciągnięcie ręki!

Mowa tu nie tylko o Czarnogórze! Jedną z naszych najpopularniejszych wycieczek jest wyjazd do Dubrovnika. Możecie odkryć to miasto, gdy tętni życiem, jak i odkryć dubrovnickie skarby w stylu slow – w sobotę popołudniu, gdy nie ma tam wielu zorganizowanych wycieczek, a większość muzeów jest już zamknięta i można beztrosko podziwiać zabytki i sączyć pyszną kawę.

Osoby kochające morski klimat i nie chcące wyjeżdżać na całodniowe eskapady, powinny wziąć pod uwagę wyjazd Zatoka Kotorska oraz Stare Miasta. Pierwsza z nich rozpoczyna się popołudniu, około 13.30 i wiedzie wzdłóż wybrzeża zatoki – Perast wraz z Wyspą Matki Boskiej na Skale, Kotor oraz niesamowite Porto Montenegro w Tivacie. Stare Miasta zaś, to wycieczka która rozpoczyna się o 8.00 rano i kończy już mniej więcej około 16.00-17.00. W planie tej wycieczki zawarte są najpiękniejsze wybrzeżne starówki, czyli Kotor i Budva oraz punkt widokowy przy półwyspie Sveti Stefan.

Odkryj najpiękniejsze zakątki Zatoki Kotorskiej!

Osoby chcące zobaczyć najważniejsze historycznie miejsca Czarnogóry oraz przejechać się słynnymi serpentynami, koniecznie powinny wybrać się z nami na Montenegro Turę. Perast, Cetinje, Njeguši i Park Narodowy Lovćen. To wszystko jednego dnia, to wszystko w cenie tylko 40 €. A jeśli interesuje Cię sztuka sakralna, lubisz zwiedzać stare świątynie, lub po prostu chcesz odwiedzić jeden z najważniejszych obiektów religijnych prawosławia, to koniecznie musisz odwiedzić Monastyr Ostrog wykuty w skale.

Równie dobrym wyborem jest wycieczka nad Jezioro Szkoderskie. Największe jezioro na Bałkanach. Nie ma tu zbyt wiele zwiedzania! Podziwianie przyrody, czysty relaks podczas rejsu łódką, czas na kąpiel oraz pyszny tradycyjny obiad. Brzmi zachęcająco, prawda?

Weź udział w rejsie po największym jeziorze Bałkanów – to Jezioro Szkoderskie!

Dla fanów gór, mamy coś specjalnego! Kaniony Czarnogóry oraz Durmitorski Pierścień. Podczas pierwszej wycieczki oprócz magicznego widoku na Zatokę Kotorską oraz przejazdu przez dziewiczy Durmitor, w programie są: kanion rzeki Tara, most na Tarze, monastyr Morača i kanion rzeki Moračy. Durmitorski pierścień to nasza autorska wycieczka! To trasa, która zapiera dech w piersiach i dzięki której odkryjecie cuda przyrody, o których nie mieliście pojęcia!

Odwiedź z nami dziewiczy Durmitor!

Dokładny opis wszyskich wycieczek na stronie internetowej www.activemontenegro.me

Także wycieczka na życzenie

W naszym harmonogramie ujęliśmy najczęściej wybierane wycieczki. Jesteśmy jednak otwarci na inne scenariusze. Tworzymy wycieczki szyte na miarę. Wystarczy, że napiszesz nam czego oczekujesz i o czym marzysz, a my stworzymy dla Ciebie dokładny plan wycieczki wraz z wyceną. Najpopularniejsze miejsca wycieczek z poza regularnego rozkładu to bośniackie Trebinje, Međugorje, Mostar oraz nasz piękny czarnogórski Stari Bar.

Możesz zobaczyć z nami także słynny bośniacki Mostar!

Rezerwuj już dziś!

Skontaktuj się bezpośrednio ze mną, lub napisz mail na info@activemontenegro.me.

Jeden komentarz do “Wycieczki 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót do góry