Transfery, usługi przewozowe

Transfery, usługi przewozowe

Szukasz transportu z lotniska w Dubrovniku, Tivacie albo Podgoricy do hotelu? A może chcesz wynająć auto wraz z kierowcą, by przejechać się po Czarnogórze według wymarzonej przez Ciebie trasy? Jeśli tak, to koniecznie daj nam znać!

Agencja Active Montenegro oferuje szeroko rozumiane usługi transportowe. Transfery lotniskowe, transfery po Czarnogórze (oraz do Dubrovnika, Trebinje, Mostaru), wynajem auta na konketną trasę (auto + kierowca; jakoby wycieczka po wybranej trasie bez przewodnika), jak i wycieczki na życzenie z przewodnikiem.

Cennik transferów 2022

Usługi transferu z lotniska organizujemy przede wszystkim do miast Zatoki Kotorskiej oraz Riwiery Budwańskiej. Poniżej cennik najczęściej realizowanych przez nas tranfserów. Potrzebujesz ceny innej trasy przejazdu? Napisz pod adres info@activemontenegro.me.

Posiadamy pojazdy różnej wielkości, możemy zorganziować transfer dla pojedynczej osoby, rodziny, dużej rodziny oraz grup turystycznych. Posiadamy licencję oraz ubezpieczenie. Posiadamy foteliki dla dzieci. Nasze auta są pojazdami wysokiej klasy turystycznej. Czekamy przed wyjściem z lotniska, lub obiektem noclegowym o określonej porze – to my dostosowujemy się do Gości, a nie Goście do godziny przejazdu. Płatność odbywa się gotówką u kierowcy (w przypadku dużych grup może być wymagana przedpłata na konto). Za całą usługę odpowiadamy osobiście my, jako Active Montenegro!

Wybierasz się na wczasy do Czarnogóry? Jeśli będziesz wypoczywać na terenie Zatoki Kotorskiej, odezwij się koniecznie!


info@activemontenegro.me

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót do góry